Eşya Depolama

Eşya Depolama

Uysal depolama ekipleri eşyalarınızı evinizde demontte ve ambalajını yaparak uysal depolama alanına taşır. Depolama süreci boyunca eşyalarınız ak sigorta güvencesi altında sigortalıdır. Depolama süreci bittikten sonra eşyalarınızı yurt içi istediğiniz ile yada ilçeye getirip teslimatını yapıyoruz. Eşya depolama işi sorumluluk ve dedaylılık gerektiren bir iş dalıdır bir çok şireket firma yada kurluşlar bu işi hafife alsada depolama işi hafife alınacak bir iş değildir kesinlikle bu nedenden ötürü ev eşyası depolama işi yaparkan tedbirli ve önlemli olmak kesinlikle şarttır.

İstanbul da özellikle kenstel depolama adı altında insanlar yıkılan evlerinin yeniden yapılması sürecinde eşyalarını bir süreliğine depolama firmaları ile anlaşarak aylık belirli bir ücret karşılığında eşyalarını depolama şirketineteslim eder.

Uysal depolama sayfasına hoş geldiniz. Eşya depolamak artık çok kolay tek yapmanız gerek firmamız ile iletişime geçerek evden eve depolama talebinde bulunmanız dır.

Evden Eve Depolama

Evden eve depolama nedir nasıl yapılır yapılır ? evden eve depolama denince akıllara direk evden eve nakliyat firmalrının gelmesi doğaldır, evden eve depolama işi hem nakliye hem depolama hizmetini bir arada almatır. Ev depolama hizmlerini iyi yapan evden eve depolama şirketleridir. Depolama ambalajı eşyaların depoya taşınması eşyaların yerinmde demontesi ve depodan eve getirlincede aynı şekilde yerli yerine kurulması bütün bu hizmetlerin birleşimine evden eve depolama hizmeti deniliyor. Bu hizmetleri firmamız hepsini bir arada buluşturup siz değerli depo müşterilerimize sunmaktadır. Firmamızdan alacağınız ev eşyası depolama hizmetlerimiz sigortlı olup extradan firmamız bünyesinde garatilidir.

#eşyadepolama #evdenevedepolama #eveşyasıdepolama #istanbuldepolama #depolamafirmaları

Eşya Depolama Fiyatları

DEPOLAMA DETAYI AYLIK ÜCRET
  1+0 Eşya Deposu   200 TL (AYLIK)
  1+1 Eşya Deposu   250 TL (AYLIK)
  2+1 Eşya deposu   350 TL (AYLIK)
  3+1 Eşya deposu   450 TL (AYLIK)
  4+1 Eşya Deposu   550 TL (AYLIK)
  Villa Eşyası Deposu   850 TL (AYLIK)

İstanbul Ev Eşyası Depolama - Ev Depolama - Ucuz Depolama

İstanbul ev depolama hizmetlerini en iyi alacağınız firmalaradan biri olan uysal depolama firmamuz ile en iyi şekilde hizmet ve detaylı bilgi alabilir depolama işlerinizi en moden şelikde yaptıra bilirsiniz. Depolama alanlarımız hijyenik olup en iyi şekilde eşya muhafaza alanlarıdır.

evden eve depolama

Ev Eşyası Depolama - Parça Eşya Depolama

Ev eşyası depolama denince en başta bütün eşyalarınzı depolamak için ila bir alan bulmanıza gerek yok firmamız parsiyel depolama adı altında sizlere parça eşya depolama hizmetleride sunuyor eşyanızı yoğunluğuna göre fiyatlandırma yapılıp en uygun bütçelere uygun depolamarımzıda mevcuttur.

Eşya depolama nedir?

Eşya depolama genelikle nakliye firmaları tarafından sunulan bir hizmettir. Bu hizmet fazla eşyalarınız yada uzun vadeli evinizin eşyalarını emanet edebileceğiniz bir depolama alanıdır.

Eşya depolama alanları nasıl?

Ev eşyaları için farklı depolama alanları vardır. Ev eşyalarının hassasiyeti gözetilerek nem toz gibi ortamlardan ayrı hijyenik alanlar ayrılmıştır. Bu alanlara sayfamızdaki örnek resimlerden bakabilirsiniz.

Eşya depolama nasıl yapılmalıdır?

Eşya depolama öncelikle depolanacak eşyaların tecrübeli personeller tarafından demontesi ve ambalajı yapılmalıdır. Depolanacak eşyaların ambalajı çift kat yapılmalıdır. Evden eve depolama firmaları hem nakliye hem depolama hizmetleri sundukları için bu konuda uzmanlar.

Detaylı bilgi için depolama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.